Zumba Kids ISO NTSC XBOX 360 iCON

Zumba Kids ISO NTSC XBOX 360 iCON

Zumba Kids to zręcznościowa gra taneczna, której ważną cechą jest także fitness. Jest to kolejna odsłona popularnej serii gier, a za jej produkcję odpowiada studio Zoë Mode. Deweloper ten ma na swoim koncie takie projekty jak EyeToy Play 3, SingStar Pop Hits, Rock Revolution czy dodatkowe piosenki do Guitar Hero 5.

Rozgrywka polega na tańczeniu w rytm przeszło 30 utworów muzycznych. Na ekranie wyświetlają się najbliższe ruchy, jakie trzeba będzie wykonać, więc wystarczy je tylko naśladować. Oczywiście nie jest to takie łatwe jak może się wydawać. Gra wymaga treningu i poczucia rytmu.

Wśród gwiazd tej edycji znaleźli się między innymi Justin Bieber, Ozomatli czy Willow Smith. Dzięki obecności swoich idolów młodzi gracze szybko polubią warstwę dźwiękową tytułu. Zumba Kids oferuje poruszanie swoim ciałem w ramach kilkunastu stylów tańca, w tym: Cumbia, Salsa, Hip-Hop, Reggaeton, Merengue, Swing, Surf, Disco, Ballet czy Tahitian.

Gameplay pozwala na zabawę w kilku trybach gry. Deweloperzy do dyspozycji graczy oddali takie opcje jak Quick Play (szybka gra), Full Class (zestaw 20, 45 lub 60 minutowych zadań), Family Jam (wykonywanie zadań drużynowych) czy Mini Games (mini gierki polegające, np. na robieniu określonych pozycji). Tańczyć można zarówno w samotności jak i w lokalnym multiplayerze.

Oprawa nie różni się w wielkim stopniu od pozostałych odsłon serii. Na ekranie widzimy swoje postacie, które bawią się na planszach umieszczonych w różnych zakątkach świata. Dodatkowo wprowadzono różnego rodzaju niespodzianki, mające być atrakcyjne dla dzieci. Np., gdy dobrze nam idzie, ekran rozbłyska feerią barw, wybuchają petardy, itd.

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: wspólny ekran Liczba graczy: 1-2 Wykorzystuje: Kinect


Zumba_Kids_NTSC_XBOX360-iCON

Język: ENG
Region: NTSC
Title ID: 4D4A07F6
Media ID: 157272FC
Archiwum: .rar
Kompresja: Brak
Party: 1GB
Rozmiar: 8,14GB

Download ABGX
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.